Wczytuję dane...

TP-LINK WN781ND karta WiFi N150 PCI-E 1x2dBi (SMA) BOX

Model 208511
Kod producenta TL-WN781ND
Waga produktu 0.189 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 25.00 PLN
Producent tp-link
średnia: 0.00 ocen:
Cena brutto: 98,00 PLN Cena netto: 79,67 PLN PLN
ilości hurtowe? zapytaj o cenę
Sztuk:
dostepność:
Produkt dostępny!

Opis produktu

Karta TP-LINK TL-WN781ND zapewnia kompleksową wydajność połączeń pomiędzy serwerem a infrastrukturą przełączników, a następnie poprzez złącze PCI Express do końcowych stacji roboczych. Urządzenie pasuje do wszystkich standardowych złączy PCI Express: x1, x2, x8, lub x16. W porównaniu do standardowych adapterów sieciowych PCI, karta zapewnia szersze pasmo połączeń, niezawodność i funkcjonalność pracy. Szybkie i pewne połączenie internetowe umożliwia pobieranie plików z sieci, wykonywanie połączeń telefonicznych oraz transfer wideo.

Dzięki pracy w standardzie IEEE 802.11n, urządzenie TL-WN781ND umożliwia zestawienie połączenia bezprzewodowego, które w porównaniu do produktów działających w standardzie 11g jest 9 razy szybsze i pokrywa sygnałem 4 krotnie większy obszar. Transmisja danych z prędkością 54Mb/s zapewnia dużą wydajność pracy umożliwiając wygodne surfowanie po Internecie, współdzielenie plików, transfer multimedialny i wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet.

Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami z poza sieci. Urządzenie TL-WN781ND obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance industry group standard szyfrowania WPA/WPA2 chroniąc sieć przed zagrożeniami z zewnątrz.

Funkcja Quick Security Setup (QSS) karty TL-WN781ND pozwala tworzyć wydajne i bezpieczne połączenia chronionę szyfrowaniem WPS, umożliwiając jednoczesne zarządzanie urządzeniem. Rozwiązanie to jest nie tylko szybsze, w porównaniu z tradycyjną konfiguracją, ale również dużo wygodniejsze (nie trzeba pamiętać żadnego hasła).

Karta sieciowa TL-WN781ND wykorzystuje antenę zapewniającą lepszą wydajność transmisji. W zależności od warunków zewnętrznych możliwa jest regulacja kierunku nadawania i odbierania jej sygnałów. Dla bardziej wymagających zastosowań, antena urządzenia może być zastąpiona anteną o większym zysku energetycznym. Zwiększy to zasięg transmisji bezprzewodowej punktu dostępowego.

Chipset:

Bezpieczeństwo:

- 64/128 bitowe szyfrowanie WEP

- WPA-PSK / WPA2-PSK
- Filtrowanie adresów MAC

Modulacja:

- DBPSK

- DQPSK

- CCK

- OFDM

- 16-QAM

- 64-QAM

Wymagania sprzętowe:

Akcesoria w zestawie:

- Bezprzewodowa karta sieciowa
- Dołączalna antena dookólna
- Płyta CD
- Skrócona instrukcja obsługi

Wymiary:

120,8 x 78,5 x 21,5mm

Pozostałe parametry:

- Tryby pracy bezprzewodowej:Ad-hoc i infrastruktury

- Prędkość bezprzewodowej transmisji do 150Mb/s; płynny przekaz wideo, wykonywanie połączeń telefonicznych przez Internet oraz działanie z gier online

- Złącze PCI Express karty umożliwia podłączenie urządzenia do wszystkich standardowych złączy PCI Express x1, x2 lub x16

- Funkcja QSS umożliwia aktywację szyfrowania WPS zapewniając bezpieczeństwo przesyłu danych

- Oprogramowanie Easy Setup Assistant umożliwia wygodną i szybką instalację

- Certyfikaty: CE, FCC, RoHS

 

Specyfikacja techniczna:

Dane techniczne

Serwery i sieci

 • Antena: 

  Zewnętrzna odłączana

 • depth: 

  40

 • height: 

  210

 • Interfejs: 

  PCIe

 • Liczba anten: 

  1

 • Obsługiwane systemy operacyjne: 

  Windows 2000, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

 • Pasmo: 

  2,4 GHz

 • Porty we/wy: 

  Brak

 • Standardy: 

  802.11n, 802.11g, 802.11b

 • Typ: 

  WiFi

 • width: 

  150

 • Zysk anteny: 

  2

Polecamy