Wczytuję dane...

Mikrotik Moduł SFP 1.25G LC MM 550m DDM S-85DLC05D

Model 808738
Kod producenta S-85DLC05D
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 25.00 PLN
Producent mikrotik
średnia: 0.00 ocen:
Cena brutto: 150,00 PLN Cena netto: 121,95 PLN PLN
ilości hurtowe? zapytaj o cenę
Sztuk:
dostepność:
Produkt dostępny!

Opis produktu

S-85DLC05D to urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP 1.25G z podwójnym złączem LC 850nm, do połączenia światłowodowego Multi Mode do 550 metrów, z DDM. Jednostki są testowane i kompatybilne z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S. Jednostki są również kompatybilne z urządzeniami innymi niż MikroTik SFP.

Akcesoria w zestawie:

Pozostałe parametry:

Dane techniczne

Serwery i sieci

  • depth: 

    10

  • height: 

    60

  • Rodzaj światłowodu: 

    Multi-mode

  • Standard: 

    SFP

  • Typ / długość fali: 

    850 nm

  • width: 

    15

  • Zasięg: 

    550 m

Polecamy